Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola - Fertőszentmiklós

2018 márc 29. 0740. A nyílt tanítási nap órarendje. Beiratkozás és nyílt tanítási nap. Szeretettel várjuk a leendő elsősök szüleit! Írta Martin, 2017. jún. 08. 2018 márc. 14. 2018 febr. 18. 2018 febr. 18. 2018 febr. 11. 2018 febr. 08. Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola - Fertőszentmiklós. 9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 41-42. 99544-178, Fax. 99544-179. 9443 Petőháza, Kinizsi P. u. 21. Azonosító száma NYDOP-5.3.12F-2f-2009-0001. Projekt neve Változó Világ Tükrében!

OVERVIEW

This web site fertoszentmiklosiskola.hu currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have audited twenty pages inside the domain fertoszentmiklosiskola.hu and found twenty-two websites referencing fertoszentmiklosiskola.hu.

FERTOSZENTMIKLOSISKOLA.HU RANKINGS

This web site fertoszentmiklosiskola.hu has seen alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for fertoszentmiklosiskola.hu

Traffic ranking (by month) for fertoszentmiklosiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for fertoszentmiklosiskola.hu

Fertőszentmiklós Város weboldala

Tekintse meg városunk bemutatkozó videóját. Tisztelt Választópolgárok! Ismerje meg vállalkozásainkat! Fertőszentmik.

WHAT DOES FERTOSZENTMIKLOSISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fertoszentmiklosiskola.hu Mobile Screenshot of fertoszentmiklosiskola.hu Tablet Screenshot of fertoszentmiklosiskola.hu

FERTOSZENTMIKLOSISKOLA.HU HOST

Our web crawlers identified that the main root page on fertoszentmiklosiskola.hu took nine hundred and seventy-one milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
212.52.166.162

I found that this domain is implementing the nginx/1.6.2 os.

Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola - Fertőszentmiklós

DESCRIPTION

CONTENT

This web site fertoszentmiklosiskola.hu states the following, "A nyílt tanítási nap órarendje." Our analyzers saw that the webpage stated " Beiratkozás és nyílt tanítási nap." The Website also said " Szeretettel várjuk a leendő elsősök szüleit! Írta Martin, 2017. Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola - Fertőszentmiklós. 9444 Fertőszentmiklós, Szent István u. 9443 Petőháza, Kinizsi P. Projekt neve Változó Világ Tükrében!."

SIMILAR DOMAINS

Étterem - találati lista - Fertőszéplak - 1. oldal Étterem.hu

P A Polgár család 1986 tavaszán családi vállalkozásként nyitotta a Polgármester vendéglőt. Az étterem dinamikusan fejlődve a térség gasztron. 000 ember látogatja az olda- lunkat, 2011-ben többezer asztalfoglalást bonyolított le a rendszer, Közel 8. 000 hely található az adatbázisunkban, Több mint 5000 helyhez fénykép is tartozik, 1500 helyhez írásos értékelés is tartozik. Nem találod a kedvenc helyed? Használd az étterem ajánlónkat! .

Fertőszéplak

Háziorvos, ügyelet, fogorvos. Tevékenységre, működésre vonatkozó adatok. A nyár leghosszabb zenei fesztiváljának ad otthont május 31 és szeptember 15 között Eszterháza. Az Eszterházi Vigasságok koncertjeire már kaphatók a jegyek a www. Portálon, illetve a májustól a helyszínen! Bővebb információ a fesztiválról a www. Sopron és térsége hulladékgazdálkodási rendszer KEOP-1.

Köszöntjük! Főoldal Alpokalja Fertő-táj

Érezd jól magad Alpokalján! Gasztronómiai ínyencségek a Fertő-tájon. Az Alpokalja-Ikva mente LEADER Egyesület célul tűzte ki, hogy összegyűjtse a térség értékeit és a itt működő szolgáltatókat. A honlapon olyan túraútvonalak leírását, térképét és letölthető GPS koordinátáit találja, melyek összefogják, bemutatják ezeket az örökségeket. Az Alpokalja-Fertő táj térsége gazdag történelmi és természeti értékekben .

Fertő Tavi Hajóutak -

Kikötőnk kizárólag gyalogosan közelíthető meg. Jegypénztárunkat parkoló melletti hídon át, balra, a cölöpházak irányában találják, nem pedig szemben a vízitelep bejáratával. Kérjük kövessék a hajózási társaságunk nevét jelz. Üdvözöljük a Drescher Hajózási Társaság megújult weboldalán! Reméljük Önnek is elnyeri a tetszését weboldalunk új megjelenése. Weblapunk folyamatos fejlesztés alatt áll és az aktuális programjaink is rendszeresen feltöltésre kerülnek majd.